شرایط بازگرداندن کالا

بازگشت کالا

رضایتمندی هموطنان و احترام به حقوق مصرف کنندگان از جمله اهداف اصلی فروشگاه رز سرخ به شمار می رود. در همین راستا رز سرخ همواره سعی داشته تا شرایط خرید ایده آلی برای آسودگی خاطر شما مهیا سازد. به همین دلیل شرایط و قوانینی برای بازگشت کالای خریداری شده و گارانتی رد رز مهیا شده که در ادامه به شرح آن ها خواهیم پرداخت.

شرایط بازگشت کالا

  • اگر کالای دریافت شده توسط مصرف کننده دارای زدگی یا سایر ایراد های ظاهری باشد.

محصول با شرایط موفق توسط کارشناسان رز سرخ ارزیابی شده و در صورت تایید آن ها هزینه به مشتری عودت خواهد شد. در صورت عدم تایید کارشناسان مجموعه هزینه ای از سوی رد رز پرداخت نخواهد شد.

  • اگر کالای خریداری شده با تصاویر داخل سایت مغایرت داشته باشد.

اگر عدم مغایرت در شرایط عدم استفاده قابل رویت باشد مانند رنگ و ابعاد و … ، کالا قابل بازگشت می باشد.

اگر عدم مغایرت پس از باز کردن بسته بندی مشاهده شود لازم بوده بسته بندی محصول را نزد خود نگه دارید.

از این شرایط در صورتی می توانید استفاده کنید که کارتن محصول را نگه داشته و اتیکت های بر روی بدنه بسته بندی سالم باقی مانده باشد. توجه داشته باشید مشخصات پستی نصب شده بر روی بسته بندی کاملا سالم و خوانا باشند.

  • اگر ابعاد کالا مناسب نباشد.

در بخش توضیحات محصول ابعاد و نوع جنس بدنه کالا به طور کامل و صحیح شرح داده می شود. در صورت دریافت کالا و مشاهده عدم مغایرت سایز امکان عودت محصول وجود دارد.

کدام کالا ها امکان بازگشت ندارند؟

آن دسته از اکسسوری و زیورآلاتی که ارتباط مستقیم با پوست افراد داشته مانند گوشواره به دلیل موارد بهداشتی امکان عودت ندارند.

محصولاتی که علائمی از استفاده شدن در آن ها مشاهده شده شامل عودت هزینه به مشتری نخواهند بود.

وضعیت تحویل کالا چگونه باشد؟

  • قبل از هر اقدامی با تیم پشتیبان رز سرخ در ارتباط باشید.
  • از ارسال کالا بدون هماهنگی جدا خودداری کنید.
  • جهت ارسال کالا حتما محصول را در جعبه خود قرار داده و بسته بندی را کامل کنید.
  • از برچسب زدن و یا مخدوش کردن بدنه و اتیکت های نصب شده بر روی بسته بندی خودداری کنید. در صورت نیاز یادداشت خود را بر روی برگه نوشته که در داخل بسته بندی قرار دهید.

هزینه کالای عودت داده شده

در صورت تایید کارشناسان هزینه عودت کالا و تمام موارد جانبی توسط فروشگاه رز سرخ پرداخت خواهد شد. پس از دریافت کالا کارشناسان محصول را بازبینی کرده و در صورت تایید آن ها هزینه خرید به حساب مشتری واریز می شود. این فرآیند حداقل 48 ساعت کاری نیاز به زمان داشته که از زمان دریافت محصول توسط مجموعه محاسبه می شود. توجه داشته باشید معیار تحویل و تایید بازگشت محصول تایید فروشگاه رد رز می باشد.

شما می توانید درخواست خود را در صفحه تماس با ما ثبت کنید.

بستن
مقایسه