پرسش های متداول

سوالات متداول

سایت رز سرخ دارای نماد اعتماد بوده و درگاه بانکی رسمی دارد برای دیدن نماد اعتماد به پایین صفحه مراجعه کنید و بر روی لوگوی نماد عتماد کلیک کنید.

شما می توانید در 24 ساعت شبانه روز سفارش خود را ثبت کنید در این رابطه هیچ موردی وجود ندارد.

مراحل ثبت سفارش و نحوه ی خرید در صفحه ی “راهنمای خرید از فروشگاه رز سرخ” به صورت کامل با عکس توضیح داده شده. ضمن اینکه در صورت بروز هرگونه مشکل می‌توانید در “بخش تماس با ما” به صورت تلفنی با فروشگاه رز سرخ گفت و گو کنید.

بعد از پرداخت هزینه و اتمام خرید تمامی مراحل پردازش سفارش از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد ضمن اینکه می توانید با کدپستی ارسال شده “رهگیری مرسوله پستی” را خود چک کنید.

بله، درصورت عدم آشنایی خریدارگرامی از نحوه کار با سایت و یا نبودن اینترنت می توانید سفارش خود از طریق تماس تلفنی و یا پیامک واتس اپ ثبت کنید. شماره تماس و ادرس اکانت اجتماعی در صفحه ” تماس با ما ” موجود می باشد.

بله؛ با خیال راحت خرید کنید محصولات ما تا هفت روز مهلت تست دارند و در صورتی بروز مشکل می توانید آن هارا با پست برای ما مرجوع کنید.

بله تمامی توضیحات و مشخصات درج شده واقعی هستند و با استناد به آن ها سفارش خود را ثبت کنید.

بله، در زمان افزودن کالا به سبد خرید مدت زمان گارانتی محصول عنوان شده ضمن اینکه برخی از کالا ممکن است هیچ گارانتی نداشته باشند.

خیر، درحال حاضر بنا به دلایل مالی و حسابداری با اداره ی پست امکان دریافت و پرداخت درب محل امکان پذیر نمی باشد.

خیر، بعد از اتمام خرید، یک ایمیل با مشخصات شما برای  ما ارسال خواهد شد و مراحل پردازش سفارش تحت ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد. هیچ نیازی به تماس تلفنی جهت اطمینان از پردازش کالا وجود ندارد.

بله؛ با خیال راحت خرید کنید محصولات ما تا هفت روز مهلت تست دارند و در صورتی بروز مشکل می توانید آن هارا با پست برای ما مرجوع کنید.

Redrosejewellery

Com.

بستن
مقایسه